Верифікований профіль
1
Рік досвіду
11
Місяців на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
4
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
624
Останній візит на сайт
сьогодні

Оренда комерційної нерухомості (3)

  • Rich Home
    54 990 грн/міс
    663 грн/м²

    Михайла Бойчука вул. (Кіквідзе), 41-Б

    багатофункціональне приміщення
    83 м²
    2020 рік побудови
    вчора
    Пропонується в оренду сучасне комерційне приміщення площею 83 м² у престижному житловому комплексі Новопечерська Вежа, за адресою вул. Бойчука, 41Б. Основні переваги: Вигідне розташування у діловому та густонаселеному районі Києва Активний пішохідний та автомобільний трафік Фасадне розміщення Вільне планування – ідеально під будь-який вид діяльності Великі панорамні вікна, багато природного світла Сучасні інженерні комунікації Лічильники на електрику, воду та опалення. ЖК бізнес-класу з розвиненою інфраструктурою, підземним паркінгом та цілодобовою охороною забезпечує постійний потік потенційних клієнтів. З усіх питань звертайтеся на вказаний номер в оголошенні або пишіть на вайбер/теле...
    Рієлтор
  • Rich Home
    199 000 грн/міс
    431 грн/м²

    Михайла Бойчука вул. (Кіквідзе), 41-Б

    багатофункціональне приміщення
    462 м²
    2020 рік побудови
    вчора
    Пропонується в оренду сучасне комерційне приміщення площею 462 м² у престижному житловому комплексі Новопечерська Вежа, за адресою вул. Бойчука, 41Б. Основні переваги: Вигідне розташування у діловому та густонаселеному районі Києва Активний пішохідний та автомобільний трафік Фасадне розміщення Вільне планування – ідеально під будь-який вид діяльності Сучасні інженерні комунікації Лічильники на електрику, воду та опалення. ЖК бізнес-класу з розвиненою інфраструктурою, підземним паркінгом та цілодобовою охороною забезпечує постійний потік потенційних клієнтів. З усіх питань звертайтеся на вказаний номер в оголошенні або пишіть на вайбер/телеграм Ми надаємо весь комплекс рієлторських посл...
    Рієлтор
  • Rich Home
    82 000 грн/міс
    1 783 грн/м²

    Братів Шеметів вул., 9

    багатофункціональне приміщення
    46 м²
    2022 рік побудови
    вчора
    Готовий бюті-бізнес у ЖК Respublika: Дизайнерський простір з фасадним входом! Пропонуємо в оренду унікальне приміщення, яке ідеально підходить для тих, хто цінує комфорт клієнтів та естетику. Це повністю укомплектований салон із дизайнерським ремонтом, готовий до роботи з першого дня. Головна перевага Логістика та Доступ: Приміщення є наскрізним та має два окремих входи: Фасадний вхід: Вільний доступ для клієнтів з вулиці без необхідності оформлення перепусток. Прямо під салоном розташовані паркомісця, що є рідкістю для сучасних комплексів. Вхід із двору: Зручний доступ для мешканців ЖК, що забезпечує лояльну аудиторію "сусідів". Робочі зони (повна комплектація): 2 місця для манікюру з с...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.